» Historiku

Historiku

Qendra Estetike DEA hapi dyert e saj ne 24 Dhjetor 2004.

Krijimi i kesaj qendre erdhi si fryt i nje bashkepunimi midis prodhueseve ( azienda)te njohur italian si :
Apotherm, Sportarredo , Albanevosa , Edith Nail Trosani etj dhe eksperiences shume vjecare ne kete fushe te drejtueses se kesaj qendre Znj. Diana Gjermeni.

Dhe sic pritej rezultatet nuk munguan.Ne vitin e pare te aktivitetit te saj klientela e qendres pothuajse eshte trefishuar te mos flasim ketu per llojin e klienteles, qe nga te huaj e deri tek personalitetet me te njohura te spektaklit dhe kultures dhe politikes.

Aparaturat e qendres dhe produktet jane te gjitha te markave me te njohura te firmave italiane gjermane e kanadeze.

Perzgjedhja dhe kurimi i stafit te qendres ka qene dhe eshte pika kyce e sukseit te punes sone.

Produkti baze i linjave kryesore te punes si pershembull:trajtim fytyre,pedikyr,anticelulit si dhe produkt qe i keshillohet klienteles per perdorim shtepiak eshte i linjes APOTHERM.

Qendra jone eshte e re dhe nuk mund te flasim per nje histori,por ne jemi te bindur, qe emrin e kesaj qendre do ta cojme ne nivele te tilla qe brezat e ardhshem te jene krenar kur te thone:Kam punuar ne qendren estetike DEA,ose jam kliente e qendres estetike DEA, ju sigurojme per kete.

Copyright (C) 2013, Estetik Dea. Te gjitha te drejtat e rezervuara | Ndertuar nga interweb.al Up